- Pondělí
13. 5. - Úterý
14. 5. - Středa
15. 5. - Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5.
Čtvrtek 4.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Na Větrné hůrce
00:10AZ-kvíz
01:50Dobré ráno
02:15Kluci v akci
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Zdravotní škola II
09:00Kluci v akci
09:40Silvestrovský koktejl
10:10Na cestě po Rattanakiri
11:05AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Buchty po ránu
14:10Babička (2/2)
14:35Zdravotní škola II
16:00Na cestě po východních Pyrenejích
16:45AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Boží mlýny (3/6)
20:10Máte slovo s M. Jílkovou
21:05Na stopě
22:00Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:24Maigret a rozkoše noci
22:25AZ-kvíz
00:00Banánové rybičky
00:25Zahrada je hra
01:05Chalupa je hra
01:25Pod pokličkou
01:50Dobré ráno
02:15Hobby naší doby
04:45USS Indianapolis: Napospas žralokům (2/2)
00:20Svědkové času II
01:10Každý krok se počítá: Řím
01:35Krásy evropského pobřeží
02:30Ztracené adresy
02:35Stopy, fakta, tajemství
03:00Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
03:30Babylon
03:55Cesty víry
04:20Vzkaz Jana Rokyty
04:50Československý filmový týdeník 1974 (1507/2379)
05:05Zprávy v českém znakovém jazyce
05:20Království divočiny: Delfíni
05:30Dobré ráno
05:59Afrika z výšky
08:30Jeden šálek, tisíc příběhů
09:25Kouzelné momenty přírody
10:15Obrázky z Francie
11:10Antropocén - věk člověka (1/3)
11:30Kuratorium
12:25Industrie (12/12)
14:00Tvořivá díla zvířecí říše (2/3)
14:30Zázračná planeta: Serengeti II (3/6)
15:25Kvarteto
16:15Tajemství britské královské rodiny (6/8)
16:45Útulek pro záchranu šimpanzů Jane Goodallové (4/6)
17:35Velké stroje zblízka
18:25Svědkové času II
19:15Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Výborná SHOW
20:00Stezka Českem (5/10)
20:50Skryté skvosty II (5/10)
21:20S kuchařem kolem světa
21:50PSH Nekonečný příběh
22:45Kennedy, Sinatra a mafie (2/2)
00:00Agent Hamilton II (3/8)
00:45Olomoucký biskup Zdík uprostřed Evropy
01:30Ztracené adresy
02:25Stopy, fakta, tajemství
02:45Nedej se
03:15Sabotáž
03:40Před půlnocí
04:05Příběhy železné opony
04:35Náš venkov
04:45Kriminálka Miami III (17)
01:10Specialisté (208)
02:10Ulice (4673)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (124)
03:45Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4671, 4672)
08:35Kriminálka Anděl (10)
10:40Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (125)
12:20Kriminálka Miami III (18)
13:35Kriminálka Miami III (19)
14:35Výměna manželek
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4674)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Jedna rodina (68)
20:20Zlatá labuť (47)
21:45Na vaší straně
23:05Kriminálka Miami III (18)
23:50Kriminálka Miami III (19)
00:50Kriminálka Anděl (10)
01:50Ulice (4674)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (125)
03:45Novashopping
04:45Policie v akci
00:45Policie Hamburk VII (6)
01:40Policie Hamburk VII (7)
02:30Closer VI (7)
03:25Jak se staví sen
04:15Rozpal to, šéfe!
04:55Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (154)
07:05M.A.S.H (155)
07:25M.A.S.H (156)
07:55M.A.S.H (157)
08:20M.A.S.H (158)
08:50Polda VI (7)
09:20Policie Hamburk VII (8)
10:30Policie Hamburk VII (9)
11:30Closer VI (8)
12:30Komisař Rex (7)
13:25Policie v akci
14:25Ano, šéfe!
15:30Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Zoo (188)
20:15Inkognito
21:40Inkognito
22:45Ano, šéfe!
23:50Policie v akci
00:50Policie Hamburk VII (8)
01:45Policie Hamburk VII (9)
02:40Closer VI (8)
03:30Jak se staví sen
04:20Dokonalá loupež
00:25Constantine
03:00Ledové ostří 2
04:45Lovecká sezóna: Strašpytel
06:20Kriminálka Miami III (16)
07:50Kriminálka Miami III (17)
09:10Hlas lásky
10:05Dítě Bridget Jonesové
12:40Rumburak
15:10Arabela se vrací (9)
17:05Arabela se vrací (10)
17:40Loupež na úrovni
18:15Dračí srdce
20:00Poldův švagr
22:05John Wick 3
00:05Hra na hraně
02:25Tatínkova dokonalá holčička
04:00Teorie velkého třesku VI (11, 12, 13, 14)
00:25Malý Sheldon IV (6, 7)
02:10Zlatá sedmdesátá VII (10, 11)
02:45Bobovy burgery III (16, 17)
03:25TELE TELE
04:05Susedia (49)
04:40Bernieho dobrodružství (21, 22, 23, 24, 25)
05:20Bakugan: Ozbrojená aliance (76)
05:50Přátelé IX (3, 4)
06:00Průměrňákovi VII (7, 8, 9, 10)
07:00Malý Sheldon IV (8, 9, 10, 11)
08:45Susedia (50, 51)
10:20Dva a půl chlapa VII (14, 15)
11:55Přátelé IX (3, 4)
12:50Teorie velkého třesku VI (11, 12, 13, 14)
13:50Průměrňákovi VII (11, 12, 13, 14)
15:30Zlatá sedmdesátá VII (12, 13)
17:20Dva a půl chlapa VII (16, 17)
18:15Malý Sheldon IV (12, 13)
19:10Teorie velkého třesku VI (15, 16, 17, 18)
20:00Přátelé IX (5, 6)
21:40Bobovy burgery III (18, 19)
22:45Dva a půl chlapa VII (16, 17)
23:40Teorie velkého třesku VI (15, 16, 17, 18)
00:35Malý Sheldon IV (8, 9)
02:15Zlatá sedmdesátá VII (12, 13)
02:50Bobovy burgery III (18, 19)
03:35TELE TELE
04:15Susedia (50)
04:45Američtí sběratelé XVII (2)
01:15Pomozte autům III (5)
02:00Strážci hranic: Austrálie XV (1, 2)
02:40Walker, Texas Ranger III (13)
03:25Engadin Skimarathon
04:20Mediterranean Epic
04:45Profil klubu Le Havre - továrna talentů
05:10Walker, Texas Ranger III (12)
05:25Strážci hranic: Austrálie XV (3, 4)
06:10Mistři zastavárny XIX (10, 11)
06:55Američtí sběratelé XVII (2)
07:45Pomozte autům III (5)
08:45Kobra 11 XII (6, 7)
09:45Walker, Texas Ranger III (13)
11:50Válka skladů II (4, 5)
12:50Válka skladů II (6, 7)
13:45Mistři zastavárny XIX (12, 13)
14:45Strážci hranic: Austrálie XV (7, 8)
15:40Kobra 11 XII (8, 9)
16:40Válka skladů II (8, 9)
18:40Mistři zastavárny XIX (14, 15)
19:35Američtí sběratelé XVII (3)
20:30Pomozte autům III (7)
21:25Walker, Texas Ranger III (14)
22:20Kobra 11 XII (8, 9)
23:20Svět motorů (39)
01:15Pomozte autům III (6)
01:55Strážci hranic: Austrálie XV (3, 4)
02:40Walker, Texas Ranger III (14)
03:25Ikony Ligue1 - Eden Hazard
04:10Francouzská derby - PSG vs. Olympique Marseille
04:30K.O. magazín (50)
04:45Můj přítel Monk V (13)
00:40Můj přítel Monk V (14)
01:20Beze stopy IV (7)
02:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (11)
02:40Na lovu
03:20Chcete být milionářem?
04:00Riskuj!
05:35Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:20Na lovu
07:05MasterChef Česko IV (5)
08:00Beze stopy IV (6)
09:15Don Matteo VI (9)
10:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (10)
11:20Beze stopy IV (7)
12:10MasterChef Česko IV (6)
13:05Tescoma s chutí
14:15Don Matteo VI (10)
14:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (11)
15:30Můj přítel Monk V (11)
16:20Můj přítel Monk V (12)
17:10Kriminálka Miami III (18)
18:05Kriminálka Miami III (19)
19:00Můj přítel Monk V (15)
20:00Můj přítel Monk V (16)
20:50Beze stopy IV (8)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (12)
22:40Don Matteo VI (10)
23:30Můj přítel Monk V (15)
00:40Můj přítel Monk V (16)
01:15Beze stopy IV (8)
01:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (12)
02:40Na lovu
03:20Chcete být milionářem?
04:00Simpsonovi XVII (4)
00:25Futurama II (6)
00:50Futurama II (7)
01:15Brickleberry II (9)
01:45Top Gear 2009 (3)
02:05Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (11)
03:10Spravedlnost v krvi XIII (2)
03:35Spravedlnost v krvi XIII (3)
04:25Těžká dřina
05:05Příhody Bolka a Lolka
06:00Partička XXL
06:30Re-play
07:50Top Gear 2009 (1)
08:15Top Gear 2009 (4)
09:20Hvězdná brána V (1)
10:30Hvězdná brána V (2)
11:25Futurama II (6)
12:30Futurama II (7)
13:00Simpsonovi XV (20)
13:30Simpsonovi XV (21)
13:55Simpsonovi XV (22)
14:25Simpsonovi XVI (1)
14:55Hvězdná brána V (3)
15:15Hvězdná brána V (4)
16:10Futurama II (8)
17:15Futurama II (9)
17:45Simpsonovi XVII (5)
18:15Simpsonovi XVII (6)
18:45Simpsonovi XVII (7)
19:15Simpsonovi XVII (8)
19:45Partička XXL
20:15Americký ninja
22:00Simpsonovi XVII (5)
00:05Simpsonovi XVII (6)
00:30Simpsonovi XVII (7)
00:55Simpsonovi XVII (8)
01:20Futurama II (8)
01:50Futurama II (9)
02:15Brickleberry II (10)
02:40Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (12)
03:10Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (13)
03:40Spravedlnost v krvi XIII (3)
04:00Spravedlnost v krvi XIII (4)
04:55Moje máma veterinářka IV (3)
00:10Moje máma veterinářka IV (4)
01:10Ve hře je láska (108)
02:05Ve hře je láska (109)
03:05Spoutaná láska IV (22)
04:00Jak se staví sen
05:05Na zámku
05:40Karolína, domácí kuchařka
06:15Teď vaří šéf!
06:40Prostřeno!
07:30Modrý kód (252)
08:10Slunečná (95)
09:30Prostřeno!
10:55Ano, šéfe!
11:40Rosamunde Pilcher: Jako z daleké hvězdy
12:45Záchranáři z hor II (4)
14:35Záchranáři z hor II (5)
15:30Ve hře je láska (110)
16:25Ve hře je láska (111)
17:15Záchranáři z hor II (6)
18:10Záchranáři z hor II (7)
19:05Rosamunde Pilcher: Talisman lásky
20:00Modrý kód (253)
21:50Polda VI (7)
23:00Moje máma veterinářka IV (5)
00:05Moje máma veterinářka IV (6)
01:00Ve hře je láska (110)
02:00Ve hře je láska (111)
02:55Spoutaná láska IV (23)
03:50Jak se staví sen - extra
04:55Těsné úniky 2. světové války (10)
00:05Kolaborovali s nacisty (5)
01:10Přísně tajné projekty UFO: Odtajněno (6)
02:10Nevysvětlitelné záznamy III (10)
03:00Klenoty Alp: Italská velká jezera (2)
04:00Záchrana zřícenin (6)
05:00Ptačí říše
06:00Koloseum (1)
06:10Odhalené skvosty: Monumenty Francie (5)
06:55Norsko: Mezi fjordy a fjelly
08:00Prima Česko
09:10Prima Svět
09:40Nejnebezpečnější železnice světa (5)
10:15Úžasný mořský život
11:30Když žraloci útočí V (9)
12:30Izrael a Palestina: Zrod konfliktu (3)
13:30Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (2)
14:45Války ve vesmíru
15:45Atlas měnící se Země
16:50Dálnice vedoucí peklem VIII (13)
17:55Stavitelské katastrofy IV (4)
19:00Tajemství Hitlerovy moci (3)
20:00Válečné stroje (3)
21:05Nezkrotné Portugalsko (2)
22:10Pohotovost pro exotická zvířata VII (10)
23:10Vetřelci dávnověku XIV (11)
00:10Zakázaná historie VI (11)
01:00Zapomenuté megastavby VII (10)
01:55Tajná válka (8)
02:50Zvířecí osudy (4)
03:55Dánsko z výšky
04:55Prokletí Lizzie Bordenové
00:15Rachot
02:15Námořní vyšetřovací služba VII (19)
04:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XII (5)
04:50Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:25M.A.S.H
06:50M.A.S.H
07:15Námořní vyšetřovací služba VII (19)
07:45Námořní vyšetřovací služba VII (20)
08:35Pistolnice
09:30Přednosta stanice
11:30Mysli jako pes
13:25Ptačí klec
15:10Princezna D.
17:40Jak svět přichází o básníky
20:00Nemilosrdní
22:00Bez soucitu
23:55Voják 2
01:35Růžový panter 2
03:20Námořní vyšetřovací služba VII (20)
04:55Sportovní infoservis
01:30ELH: HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvínov
09:00Tiki - Taka - 237
11:30Bomby na ledu (25)
13:00Night of Warriors
14:00ELH: HC Verva Litvínov - HC Dynamo Pardubice
16:45Safari Rally Kenya (3)
21:00MLB: Minnesota Twins - Cleveland Guardians
22:00FL: SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha
01:00Sportovní infoservis
03:00Ona a on
00:15Moje zprávy
00:50VIP svět
01:00Exkluziv Kateřiny Brožové
01:20Na plac!
02:30Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:10Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Hovory Kalousek Soukup
20:15Týden podle Jaromíra Soukupa
21:05Poklad z půdy
21:35Vtip za stovku!
22:45Ona a on
23:50Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Hokej: HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec
01:00Branky, body, vteřiny
02:55Hokej: Finsko - Česko
03:10Fotbal: Magazín EURO 2024
05:05Cyklotoulky
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Fotbal: SFC Opava - AC Sparta Praha
06:00Panorama
07:45BBV po 25 letech
08:20Motorismus: Svět motorů
08:35Hokej: Finsko - Česko
09:40Sokolský zpravodaj
11:35Volejbalový magazín
11:50Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Sport v regionech: Grand Prix Silesia
12:55Sport v regionech: Silniční běh Rožmitál - Březnice 66. ročník
13:00Fotbal: FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň
13:10Fotbal: Magazín EURO 2024
14:55Volejbalový magazín
15:25Hokej: HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec
15:45Mezinárodní soutěže Horských služeb
17:40Klasické lyžování: ČEZ SkiTour
18:05Fotbal: SFC Opava - AC Sparta Praha
18:15Ceny Fair play
20:05Archiv D: Nosí si vyznamenání na prsou
20:25Hokej: Buly - debata expertů
21:00Motorismus: Svět motorů
21:35Fotbal: TCL V Repre
22:35Sport v regionech: Grand Prix Silesia
23:40Sport v regionech: Silniční běh Rožmitál - Březnice 66. ročník
23:45Klasické lyžování: ČEZ SkiTour
23:55Branky, body, vteřiny
00:05Hokej: Buly - debata expertů
00:20Mezinárodní soutěže Horských služeb
00:50Ceny Fair play
01:10Olympiáda dětí a mládeže 2024
01:25Cyklotoulky
01:55Hokej: Finsko - Česko
02:05Branky, body, vteřiny
04:00Studio Time Out
04:15Zprávy
00:00Debata RTVS před druhým kolem prezidentských voleb na Slovensku
00:10Studio ČT24
01:30Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Události v regionech
01:34Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Óčko Chart
15:00To je banger, kámo
17:00Hitrádio desítka
18:00Party ride
19:00Top 4 Óčko chart
21:00Hot hity
21:15Naked Attraction Poland
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Jennifer Anistonová - víc než jen Rachel z Přátel
00:00Bohové a hrdinové antických mýtů
01:00Kroky a skoky české animace (2/6)
01:20Botticelli
01:45Ladí neladí
02:40Česká labuť
03:35Před půlnocí
04:30Babylon
04:55Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Kroky a skoky české animace (3/6)
20:15Callasová a Onassis (2/2)
20:40Základní instinkt: Sex, smrt a Sharon
22:20Tichá píseň Javorů
23:20ArtZóna
00:10Rande s hvězdou II
01:05G. F. Händel: La Resurrezione – Vzkříšení
02:15Příběhy domů
03:55Oscarový animátor v Praze
04:20Ladí neladí
04:40